Volné pracovní místo  Referent/ka sociálně právní ochrany dětí - terénní sociální pracovník (OSPOD)

Lokalita Boskovice a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 280–40 000 Kč / měsíc

Hledáme nové kolegy/ně na pracovní pozici referent/ka sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí MěÚ Boskovice 🙂

Hlavní náplň pracovní činnosti:

  • provádění sociálního šetření zejména v rodině dítěte,
  • realizace pohovoru s dítětem a jednání s jeho rodiči na úřadě,
  • účast u soudního jednání v roli kolizního opatrovníka,
  • řešení neodkladné situace ohroženého dítěte.

Požadujeme

  • státní občan ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR,
  • dosažení věku 18 let,
  • svéprávnost a bezúhonnost,
  • ovládání jednacího jazyka,
  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární
práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální politiku, sociální patologii, právo,...
  • znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
  • praxe ve veřejné správě  a sociální oblasti výhodou
  • zvláštní odborná způsobilost v sociálně-právní ochraně dětí výhodou

Nabízíme

  • 2x pracovní poměr na dobu určitou jako záskok za mateřskou a rodičovskou dovolenou s nástupem 1.5.2024 nebo dle domluvy
  • potenciální možnost přechodu na pracovní poměr na dobu neurčitou v budoucnu,
  • plat v rámci platové třídy 11 dle praxe,
  • po zkušební době osobní příplatek,
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny osobního volna,
  • stravenky,
  • možnost zvýhodněných telefonních tarifů pro soukromé účely,
  • sleva na sportovně relaxační vyžití v rámci sportovišť Služeb Boskovice, s.r.o.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu je nutné podat přihlášku do výběrového řízení společně s dalšími doklady (strukturovaný profesní životopis, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce) nejpozději do 10.04.2024 do 10:00 hodin. Přihlášku naleznete na webu města v sekci Formuláře nebo si ji můžete vyzvednout osobně u personalisty úřadu. Podat ji můžete prostřednictvím podatelny MěÚ nebo zaslat na adresu města (Městský úřad Boskovice, Masarykovo nám. 4/2, 680 01 Boskovice) s označením „SOC/OSPOD – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NEOTVÍRAT“.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení s přesnými předpoklady a požadavky je zveřejněno na úřední desce města Boskovice a na webu města.